Makaron z brokułowym pesto i kurkami

0 Flares 0 Flares ×

Z roku na rok coraz mniej jest tych leniwych dni, w których jest czas na drugą kawę, wyciągnięcie nóg na balkonie i ugotowanie tego „prawdziwego” domowego obiadu, który to jednak wymaga nieco pracy i przygotowań. I tak naprawdę nie wiem, czy to dobrze, czy źle, bo z jednej strony dobrze, że praca się rozwija, a z drugiej… No cóż, każdy wybierze coś innego, bo wszyscy mamy różne priorytety.

Na wszystko jest jednak jakiś sposób. Ja znam rozwiązanie problemu pysznych, zdrowych i pożywnych obiadów. Przez ostatnie lata wypracowałam sobie system trzydziestominutowego gotowania i duża część naszych posiłków właśnie tak wygląda.

Jednym z takich dań jest makaron z brokułowym pesto i kurkami. Tylko świeże składniki, krótko gotowane, a dzięki temu pełne witamin, smaku i koloru. Kurki to wprawdzie mocno sezonowy produkt, ale makaron z brokułowym pesto  nawet bez nich jest fajną i świeżą propozycją obiadową, także dla dzieci.

makaron z brokułowym pesto i kurkami

zobacz-przepis-pod-nowym-adrsem

The following two tabs change content below.
Z powodu planowanego zamknięcia platformy blog.pl, Ósmy Kolor Tęczy - blog kulinarny został przeniesiony. Aby zobaczyć cały przepis i skomentować, przejdź pod nowy adres klikając w zamieszczone odnośniki. Dziękuję. Nowy adres - http://osmykolorteczy.pl

Jedno przemyślenie na temat “Makaron z brokułowym pesto i kurkami”

  1. ~Pola pisze:

    świetne danie

Komentowanie wyłączaone