Łosoś teriyaki z pak choi

1 Flares 1 Flares ×

Kocham lato za to, że jest. Tak po prostu. Za to, że nikt nie ma ochoty na długo gotowane dania – fasolki, bigosy i gulasze… Za to, że na straganach aż kipi kolorami i pachnie zieleniną, którą tak bardzo lubimy. Oprócz polskich letnich dań, takich jak botwinka, czy eleganckie szparagi lubię czasami ruszyć w egzotyczną podróż na daleki wschód. Nie jest tajemnicą, że te smaki lubię szczególnie. Latem sprawdzają się zawsze i idealnie komponują się z moim sposobem gotowania – szybko, smacznie i kolorowo. Większość azjatyckich dań znajduje się na stole w niespełna 30 minut i tak jest też w tym przypadku.

Potrawa nie wymaga wcześniejszego marynowania, a składniki chociaż nieco egzotyczne, nie są trudno dostępne, ani szczególnie drogie. Warto czasami oderwać się od naszej polskiej rzeczywistości i ugotować coś innego. Zapewniam, że jest smacznie!


zobacz-przepis-pod-nowym-adrsem

The following two tabs change content below.
Z powodu planowanego zamknięcia platformy blog.pl, Ósmy Kolor Tęczy - blog kulinarny został przeniesiony. Aby zobaczyć cały przepis i skomentować, przejdź pod nowy adres klikając w zamieszczone odnośniki. Dziękuję. Nowy adres - http://osmykolorteczy.pl

2 przemyślenia na temat “Łosoś teriyaki z pak choi”


  1. Świetny przepis. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie. Uwielbiam czytać blogi kulinarne.


  2. Super przepis, musimy wypróbować :)

Komentowanie wyłączaone