Sajgonki z groszkiem i krewetkami

1 Flares 1 Flares ×

Nowy rok to świetna okazja, by wypróbować wszystkie te pomysły, które od dawna czekały na realizację i przez cały rok powracały niczym bumerang. Na przykład takie sajgonki z groszkiem i krewetkami – są nie tylko pyszne, ale świetnie sprawdzają się podczas karnawałowych imprez – lepszej okazji do ich spróbowania już pewnie nie będzie. Ich przygotowanie nie zajmuje wiele czasu i jest bardzo proste. Pozostawiają też pewne pole do improwizacji. Jeśli właśnie rozpoczynasz noworoczną dietę, możesz podać je bez smażenia. Są równie pyszne, wystarczy tylko usmażyć lub ugotować wcześniej krewetki.

zobacz-przepis-pod-nowym-adrsem

The following two tabs change content below.
Z powodu planowanego zamknięcia platformy blog.pl, Ósmy Kolor Tęczy - blog kulinarny został przeniesiony. Aby zobaczyć cały przepis i skomentować, przejdź pod nowy adres klikając w zamieszczone odnośniki. Dziękuję. Nowy adres - http://osmykolorteczy.pl

2 przemyślenia na temat “Sajgonki z groszkiem i krewetkami”

  1. ~Renata pisze:

    Krewetki oraz wszelkie owoce morza zaakceptuję w każdej postaci. Co prawda, na masełku nigdy się nie nudzą;),ale że jako od nowego roku ma być zdrowo i fit, to chętnie wypróbuję twój przepis. Uwielbiam ryby oraz owoce morza. Dostarczają pełnowartościowego białka. Jako, że jem mało mięsa, a wręcz w ogóle, nie wyobrażam sobie jadłospisu bez udziału produktów z tej kategorii. Super przepis! Wypróbuję i zostawię recenzję:)

    1. Małgosia pisze:

      Och, ja też mogłabym bez przerwy jeść owoce morza, a przede wszystkim właśnie krewetki :)

Komentowanie wyłączaone