Warsztaty dla najmłodszych z „Sokołowem”

0 Flares Pin It Share 0 Facebook 0 Twitter 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×

Koniec wakacji spędziliśmy w Warszawie. Czas upłynął przyjemnie i przy pięknej aurze. Korzystając z okazji, że zostaliśmy zaproszeni na warsztaty w Woli Suchożerbskiej organizowane przez markę Sokołów, udało nam się spędzić kilka dodatkowych dni w stolicy.

Same warsztaty wspominamy bardzo sympatycznie. Szczególnie Laura, bo to właśnie ona była tam tym razem najważniejsza i bez niej nie byłoby tam też mnie. Dzieciaki bawiły się świetnie i miały okazję pobawić się w prawdziwych kucharzy, co w piknikowym klimacie świetnie się udało. Być może najmłodsze z dzieci bardziej interesowały się zabawą niż gotowaniem, ale z pewnością spróbowały ciekawych smaków i z tego co widziałam, bardzo im się o podobało.

1

Gościem specjalnym spotkania była Daria Ładocha. Jej pogadanka z rodzicami wniosła wiele ciekawych pomysłów i nowych informacji w zakresie żywienia dzieci. Głównodowodzącym natomiast był Dominik Moskalenko, który wspierał uczestników nie tylko swoim doświadczeniem kulinarnym, ale też fantastycznym humorem.

Dodam już tylko w ramach anegdoty, że Akademia Smaku Sokołów nie tylko pokazały mojemu dziecku, że wyroby mięsne są pyszne, ale przekonały je do jedzenia papryki, co mnie do tej pory się nie udało :)

W menu przyjęcia ogrodowego znalazły się: pasta z białej fasoli z orzechami, zupa z papryki i pomidorów ze śliwkami i wołowiną, sałatka z chipsami mięsnymi „Sokołów”, a także pasta z suszonych pomidorów podana z pasztetem „Naturino”

IMG_20160831_174622

5

4

2

wpis sponsorowany

The following two tabs change content below.

Małgosia

Dołącz do grona czytelników na serwisach społecznościowych, by śledzić na bieżąco kolejne wpisy lub przejdź do dyskusji, pozostawiając komentarz. Śledzę je na bieżąco, choć nie zawsze mam możliwość udzielenia odpowiedzi od razu. - Komentarze zawierające linki mogą nie zostać opublikowane - Komentarze naruszające ogólnie przyjęte zasady netykiety oraz dobrego wychowania, mogą ulec moderacji lub zostać trwale usunięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>