Wyniki konkursu „Słodkie życzenia dla Mamy”

0 Flares Pin It Share 0 Facebook 0 Twitter 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×

Z pewnością wszyscy niecierpliwie oczekujecie wyników konkursu. Przyznam Wam, że i ja czekałam na wybór pozostałych członków jury jak na szpilkach :) No i ja już wiem, a za chwilę dowiecie się także i Wy!

Jury nie miało łatwego wyboru. Wasze wypieki dla Mam były wspaniałe. Jestem pewna, że tegoroczny Dzień Matki upłynął w wyjątkowej i smacznej atmosferze. Wiele prac ujęło nas pięknymi zdjęciami, inne wzruszającym opisem, płynącym prosto z serca, ale zwycięzca może być tylko jeden i takim to sposobem, po burzliwych i trudnych obradach, wybrano, co następuje:

I MIEJSCE i nagrodę w postaci robota planetarnego Electrolux EKM4000 zdobywa:

Agnieszka Sznajder za Słodkie Trio dla Mamy i wyjątkowy, pełen emocji wpis, którego długo nie zapomnę

wyróżnienia oraz nagrody w postaci fartuszków BakeForSomeone wędrują do:

Wszechlinka oraz jest przepięknej urody beza z owocami

 

Serdecznie gratuluję i czekam na maile lub wiadomości na FB lub Instagramie od nagrodzonych!

Pozostałym uczestnikom natomiast dziękuję, w imieniu swoim oraz sponsora, którym jest marka Electrolux, za udział i przekazuję na ręce Waszych cudownych Mam spóźnione, ale serdeczne życzenia. Mogą być dumne ze swoich dzieci :)

 

The following two tabs change content below.

Małgosia

Dołącz do grona czytelników na serwisach społecznościowych, by śledzić na bieżąco kolejne wpisy lub przejdź do dyskusji, pozostawiając komentarz. Śledzę je na bieżąco, choć nie zawsze mam możliwość udzielenia odpowiedzi od razu. - Komentarze zawierające linki mogą nie zostać opublikowane - Komentarze naruszające ogólnie przyjęte zasady netykiety oraz dobrego wychowania, mogą ulec moderacji lub zostać trwale usunięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>