Krucha pikantna tarta z marchewką

0 Flares 0 Flares ×

Tarty mają w sobie coś takiego, że posiłek staje się bardziej elegancki nawet jeśli to tylko tarta z tak niewyszukanym składnikiem jak marchewka. Wystarczy zaledwie kilka aromatycznych przypraw, by zamienić ją w smaczne i niecodzienne danie dla całej rodziny, a jeśli dobrze zaplanuje się prace, jej przygotowanie zajmie niewiele czasu.

Jeśli zagnieciemy ciasto przed wyjściem do pracy lub dzień wcześniej, po powrocie do domu wystarczy tylko przygotować marchewki i upiec całość. Dobra organizacja sprawi, że pikantna tarta z marchewką staje się jednym z szybszych dań, a z kleksem kwaśnej śmietanki smakuje wybornie.

zobacz-przepis-pod-nowym-adrsem

The following two tabs change content below.
Z powodu planowanego zamknięcia platformy blog.pl, Ósmy Kolor Tęczy - blog kulinarny został przeniesiony. Aby zobaczyć cały przepis i skomentować, przejdź pod nowy adres klikając w zamieszczone odnośniki. Dziękuję. Nowy adres - http://osmykolorteczy.pl

2 przemyślenia na temat “Krucha pikantna tarta z marchewką”

  1. ~smakowitapodroz pisze:

    Nic podobnego jeszcze nie widziałam. Tarta z marchewką coś nowego w kulinariach. Lubię eksperymenty w kuchni, a tutaj widać, że autorka blogu żadnych wyzwań się nie boi i łączy różne smaki. przepisy i zdjęcia na najwyższym poziomie, bardzo fajny blog. zapraszam czasem do nas w odwiedziny http://smakowitapodroz.com/.

  2. ~Edyta pisze:

    super sprawa

Komentowanie wyłączaone