Prosty keks z czekoladą i orzechami

2 Flares 2 Flares ×

W dobrej organizacji świąt chodzi o to, by było prosto i niezawodnie. W najlepszym wypadku wyglądałoby to ta, że miesiąc przed rozpoczęciem przygotowań testowałoby się wszystkie nowe przepisy, by znaleźć ten idealny, ale w rzeczywistości nie jest to takie proste – zazwyczaj brakuje czasu. Aby Wasze święta były cudownie smaczne i pełne zadowolenia, zostawiam Wam mój świąteczny keks – pyszny, prosty i niezawodny. Smaczny od razu po przygotowaniu, ale też przez co najmniej kilka następnych dni. Jeśli wciąż jeszcze zastanawiacie się jakie by tu jeszcze upiec ciasto, polecam ten właśnie keks, mój ulubiony.

Wiele można by o nim pisać, ale i tak najwięcej radości sprawiają (przynajmniej mnie) chrupiące, pieczone orzechy laskowe – po prostu je uwielbiam.

zobacz-przepis-pod-nowym-adrsem

The following two tabs change content below.
Z powodu planowanego zamknięcia platformy blog.pl, Ósmy Kolor Tęczy - blog kulinarny został przeniesiony. Aby zobaczyć cały przepis i skomentować, przejdź pod nowy adres klikając w zamieszczone odnośniki. Dziękuję. Nowy adres - http://osmykolorteczy.pl

2 przemyślenia na temat “Prosty keks z czekoladą i orzechami”


  1. Fajny przepis. robie sama. Ogolnie wszystkie te proste pierniki z różnymi dodatkami są świetne na okres zimy , szczególnie świąt , gdy często siadamy w gronie rodziny , czy znajomych przy kawie lub herbacie . Taki dodatek jest idealny !!
    Pozdrawiam i przesyłam życzenia wesołych świąt ze słonecznego Korfu .


  2. Przepiękne zdjęcia. Gratuluję wypieku – prezentuje się rewelacyjnie :)

Komentowanie wyłączaone