Klasyczna grochówka.

0 Flares Pin It Share 0 Facebook 0 Twitter 0 Google+ 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×

 

Sycące, rozgrzewające danie. Proste, smaczne i tanie. Grochówka to zupa, która sprawdzi się wszędzie – w domu, w pracy i na wycieczce.

Zupy to zawsze najlepsze i najprostsze rozwiązanie na obiad dla całej rodziny. Nie wymagają wiele pracy, nie potrzebują stałego mieszania, czy doglądania, a smakują wszystkim i wspaniale sycą. Gęsta zupa grochowa z wkładką z wędzonej kiełbasy to nie tylko sposób na proste danie, ale też okazja do wykorzystania resztek wędliny z lodówki.

Przepraszam za drobne utrudnienia.

Przepraszam za drobne utrudnienia.

The following two tabs change content below.
Z powodu planowanego zamknięcia platformy blog.pl, Ósmy Kolor Tęczy - blog kulinarny został przeniesiony. Aby zobaczyć cały przepis i skomentować, przejdź pod nowy adres klikając w zamieszczone odnośniki. Dziękuję. Nowy adres - http://osmykolorteczy.pl

Ostatnie wpisy Małgosia (zobacz wszystkie)

5 przemyśleń na temat “Klasyczna grochówka.”


 1. Fajnie pojemniczki. :) Ale grochówki akurat nie lubię…

 2. ~magda pisze:

  Fajny Blog :) a te pojemniczki psują wszystko :( cały czar gdzieś prysł :(

  1. Małgosia pisze:

   Dziękuję za komentarz, dzięki takim właśnie opiniom mogę lepiej dopasować się do Waszych potrzeb. Postaram się lepiej dobierać treści. A pojemniczki mimo wszystko, przydatna rzecz. Serdecznie pozdrawiam :)

 3. ~Marzena pisze:

  Pierwsze zdjęcie bardzo apetyczne:-) Grochówkę uwilebiam właśnie w listopadowe popołudnia:-)

  1. Małgosia pisze:

   Nie da się ukryć, że jedzenie z plastikowych pojemników jest zdecydowanie bardziej praktyczne niż apetycznie wyglądające. Takie rozwiązania jednak się sprawdzają w codziennym życiu :)

Komentowanie wyłączaone